قاپلاش ماشىنىلىرى ئۈچۈن ئىشلىتىلىدىغان چوڭ DHK012-12-10A سىيرىلىش ئۈزۈكى
قىسقىچە چۈشەندۈرۈش:
مەھسۇلات تەپسىلاتلىرى
مەھسۇلات بەلگىلىرى
ئۆلچەم
DHK012-12-10A
ئاساسلىق پارامېتىرلار
ئايلانما سانى 12 قانال ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى «-40℃ ~ + 65℃»
باھالانغان توك 10A ئىشلەش نەملىكى <70%
نومىنال توك بېسىمى 0~240 VAC/VDC قوغداش دەرىجىسى IP54
ئىزولياتسىيە قارشىلىقى ≥1000MΩ @500VDC تۇرالغۇ ماتېرىياللىرى ئاليۇمىن قېتىشمىسى
ئىزولياتسىيە كۈچى 1500 VAC@50Hz،60s،2mA ئېلېكتر ئالاقىلىشىش ماتېرىيالى قىممەتلىك مېتال
دىنامىك قارشىلىق ئۆزگىرىشى <10MΩ قوغۇشۇن سىم ئۆلچىمى رەڭلىك تېفلون ئىزولياتسىيەلىك ۋە قالايلىق تارلىق ئېلاستىك سىم
ئايلىنىش سۈرئىتى 0 ~ 600rpm قوغۇشۇن سىم ئۇزۇنلۇقى 500mm + 20mm
ئۆلچەملىك مەھسۇلات لايىھەسى سىزمىسى
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 1
ئىلتىماس سۇنۇلدى
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 2
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 3
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 4
بىزنىڭ ئەۋزەللىكىمىز
زاۋۇت سەھنىسى
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 5
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 6
مەھسۇلات چۈشەندۈرۈشى 7ئۆلچەم
DHK012-12-10A
ئاساسلىق پارامېتىرلار